KONST / Litografier / Färglitografier 17493518
nr 1749 3518
Färglitografier
4 st, blåklockor, Rut Brangmo (f. 1926), Sverige, sommarmotiv. Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 41x31 - 62x52
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:29:32
6/12 18:52:38
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer