KONST / Litografier / Färglitografier 17493518

nr 1749 3518

Färglitografier

4 st, blåklockor, Rut Brangmo (f. 1926), Sverige, sommarmotiv. Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 41x31 - 62x52

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:29:32

6/12 18:52:38 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer